Despekt (malé zhodnocení) | Despekt - nové album Miloše Doležala | Fórum « Miloš DODO Doležal

Despekt (malé zhodnocení) | Despekt - nové album Miloše Doležala | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Despekt (malé zhodnocení)

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

08:50
4.7.2011

Tom

Host

Připojuji svůj hlas k pozitivním hodnocením Dodova alba Despekt. Oceňuji, že přestože je album plné experimentálních až impresionistických rifů, tak kupodivu nevyžaduje čas na vstřebání nového zvukového materiálu. Je skvělé, že prožitek je okamžitý, tak jak to u Doda známe. Deska se mnou začala cloumat od chvíle, kdy jsem ji prvně slyšel. Pokud se zaměřím na výsledný zvukový efekt, jsem nadšen. Ani mi nepříjde, že poslouchám studiovou nahrávku, spíše se zdá, že mi kluci hrajou v pokoji za zády. Po textové stránce jsem maximálně spokojený. I průměrně inteligentní čech pochopí, jaké poselství v sobě songy nesou. To, že se podařilo naši mateřskou řeč maximálně využít, dokládám na těchto příkladech (názvy skladeb) – Memento mori (son); Ras-putin…. jazykové hříčky se velkolepě podařilo spojit s poselstvím této desky.

Despekt je silné, poctivé album, Dodovo album….Cool 

00:43
5.5.2012

KARSI

Host

Doda jsem poprve zhledl někdy před 21 lety s Vitacitem a stal se pro mně špička nejen českých kytaristů.Za poslední dva roky jsem DODA SE SYNEM zhledl minimalně třikrat mám cd a sdílím jak skvělou hudbu tak i texty DRŽ SE DODO

Tagy
Reagovat

Reagovat:
Despekt (malé zhodnocení)

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)

Vypočítejte příklad!
Kolik je součet: