DESPEKT | Despekt - nové album Miloše Doležala | Fórum « Miloš DODO Doležal

DESPEKT | Despekt - nové album Miloše Doležala | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

16:46
24.7.2010

Iva

Member

příspěvků 13

……. výborné CD  Laugh… potřebujeme ještě jedno cedlo domů….. to co máme, máme v autě Wink, dobře se při jeho poslechu řídí Laugh

10:53
26.7.2010

DODO

Host

CoolAHOJ IVO…DIKY ZA POCHVALU,CD VAM PO BUCHTOVI POSLU.JSEM RAD, ZE SE VAM DESKA LIBI.A NEJEN VAM, MAM HODNE POCHVALNYCH REAKCI, HODNE MILE ME TO PREKVAPUJE.TAK DIKY ZA PODPORU A ZASE NEKDY NA MORAVE !!!!!!!!!!!!!!!!!

12:16
26.7.2010

Iva

Member

příspěvků 13

Ahojky , moc děkuji to je milé, ale to druhé jsme si pořídili právě v Hranicích…tak už máme jedno doma a druhé v autíčku.Jinak Rostík dal na You Toube videjko http://www.youtube.com/watch?v…..lQuf-cCQvY . Pozdravuje Tě …hihi jsem jak jeho tisková mluvči…….. Pa Ostrávaci Laugh 

12:58
26.7.2010

DODO

Host

TAK JA JSEM TO SPATNE POCHOPIL..MYSLEL JSEM , ZA VAM CD SCHAZI..OK-SAMOZREJME MATE PRAVO DAT NA YOUTUBE CO CHCETE,JEN DOPLNIM, ZE ZVUKARUM ODESLA DIKY DESTI CAST APARATU, TAKZE TEN ZVUK JE HODNE OREZANY A NAVIC MI ZROVNA V SAMURAJI KE KONCI ODCHAZEL HLAS, ALE V DALSICH SONGACH NASTESTI DIKY KOFEINU ZASE NASKOCIL…TAK TO JEN NA DOPLNENI SITUACE…ASPON JE TO AUTENTICKE……AHOJ

21:06
4.8.2010

balastr

New Member

příspěvků 1

Od nového alba DESPEKT jsem čekal, že může být dobré, ale překvapilo mně že je moc skvělé. Zase pořádná porce skvělé české muziky, kdy nezní žádná angličtina ale čeština. Tak to má být, můžeme si to zpívat a užívat celé i s texty. Byl jsem na mastrech ve Vizovicích a ikdyž byli malinké problémy tak to bylo super a moc jsem si to užil. Doufám, že brzo přibudou nové písničky a bude dál znít skvělá česká muzika a hrdej českéj lev v tobě DODO.

13:31
6.8.2010

Marek Jelínek

Host

I mě se despekt líbí, přesto jsem z nostalgie čekal Dráždivý dotek II. No jo, holt se mi líbí, když kytara kvílí, ale asi je jiná doba:-)

16:11
7.8.2010

Clif

Host

Wink   Dodo  super  moc děkuji za nové album jen bych rád kdyby jste zavítali na Moravu

18:03
7.8.2010

leobass

Host

SurprisedCD –DESPEKT Má to šťávu  a atmosféru,  šlape celá kapela.Zpěv je super ,máte to krásně udělaný.Jen tak dál! Leobass

09:09
10.8.2010

DODO

Host

ZDRAVIM VAS TADY.DIKY ZA POSTREHY CI POCHVALY.MYSLIM, ZE PRO KAZDEHO MUZIKANTA-KDYZ VYPUSTI DESKU,  JE DULEZITE VEDET, ZE SE FANDUM  CD LIBI. DESPEKT JSEM SE SNAZIL UDELAT PRIMOCARY …SOL JE TAM MYSLIM TAKY DOST  A NAVAZOVAT NA NECO Z MINULOSTI JE TAKY TEZKE…..JE LEPSI TO NECHAT PLYNOUT PODLE TOHO, JAKY JE TYM LIDI A TAK…PROTO JSEM NERESIL UVAHY, JESTLI JE TAM NECEHO MALO , NEBO HODNE….PROSTE TO NEJAK SAMO JELO..TAK SI TEN VYSLEDEK POKUD MOZNO CO NEJLEPE UZIJTE.CD JE HLAVNE PRO VAS VSECHNY…DIKY DODO

MORAVA NA PODZIM URCITE BUDECool

09:13
11.8.2010

Radek slayer

New Member

příspěvků 1

Ahoj Dodo! Nová fošna je opravdu skvělá! A naživo zní taky super! Byl jsem na vás na Masters a nemělo to chybu! Jen tak dál!!!!

11:09
11.8.2010

Daniel K

Host

Pratele, nemate nekdo prosim poneti, v kolik hodin a kde presne se ma konat  Policka? Nikde na webech jsem blizsi info nenasel …  Nechci prijet pozde a notabene kde to vlastne v Policce hledat. Diky!

08:22
20.8.2010

Marc

Host

Fantasticke!!! Pre mna je Despekt spolu s novym albumom americkych hair metalistov Ratt, albumom rocka!!!

13:17
29.8.2010

Žíla

Host

Ahoj Dodo!Nové CD se mi líbí,hlavně rychlejší fláky,tak že spokojenost.Jenom bych se chtěl pozastavit u zvuku.Připadá mi,že zvuk cd v Čechách nahraných a produkovaných je plochej a málo dynamickej.Jak je možný,že produkce z venku dovede udělat tak kvalitní nahrávku jako třeba poslední CD západočeských Pandemia – Feet of Anger/producent Andy Classen/,když vybavení studií u nás je prý stejně kvalitní jako venku.Dík za odpověď,přeju mnoho zdaru a doufám,že tě s kapelou zase někdy uvidím v Děčíně nebo Ústí n.L.Žíla  P.S:Mám pozdravovat od Kominíka z Děčína

13:17
29.8.2010

Žíla

Host

Ahoj Dodo!Nové CD se mi líbí,hlavně rychlejší fláky,tak že spokojenost.Jenom bych se chtěl pozastavit u zvuku.Připadá mi,že zvuk cd v Čechách nahraných a produkovaných je plochej a málo dynamickej.Jak je možný,že produkce z venku dovede udělat tak kvalitní nahrávku jako třeba poslední CD západočeských Pandemia – Feet of Anger/producent Andy Classen/,když vybavení studií u nás je prý stejně kvalitní jako venku.Dík za odpověď,přeju mnoho zdaru a doufám,že tě s kapelou zase někdy uvidím v Děčíně nebo Ústí n.L.Žíla  P.S:Mám pozdravovat od Kominíka z Děčína

11:52
30.8.2010

DODO

Host

AHOJ ZILO. NEJSEM SI JISTY, JESTLI SI NEPLETES DYNAMIKU A TLAK. MYSLIM, ZE MAS POCIT, ZE ZAHRANICNI NAHRAVKY VICE TLACI…JE TO HLAVNE SAMPLOVANIM BICICH A BRUTALNIM MASTERINGEM.ZVUKY BICICH JSOU ELEKTRONICKE, TUDIZ JE KAZDA RANA STEJNE SILNA A NAHRAVKA MA STALY A SOUSTAVNE STEJNY TLAK.S TIM URCITE SOUHLASIM,ALE JA JSEM NA DESPEKTU CHTEL BICI ZIVE, NE ELEKTONICKY SAMPLOVANE, PROTO MA NAHRAVKA NEMA S POROVNANIM S TEMI PRODUKCEMI ZVUK TAK NATLAKOVANY…IKDYZ I ZDE MUZEME POLEMIZOVAT.ZAHRANICNI NAHRAVKY NEMAJI NAOPAK DYNAMIKU ZADNOU…NAPR POSLEDNI METALLICA ATD. SONGY ZNI STEJNE SILNE  A ZKRESLENE V POMALYCH I RYCHLYCH PASAZICH, POMALY SONG JE STEJNE SILNY JAKO RYCHLY….JE TO ALE TREND PRODUKCI A VALNA VETSINA PRODUCENTU SE K TOMUTO MODELU KLONI, PROTOZE FIRMY A FANS TOTO VYZADUJI. NAHRAVKU PANDEMIE JSME NESLYSEL, ALE URCITE PUJDE O DOBROU PRACI- O TOM NEPOCHYBUJI…JSEM SI JISTY, ZE BICI NEBUDOU ZIVE A VSECHNY NASTROJE BUDOU NAHRANY S CO NEJVETSI KOMPRIMACI…O TO URCITE V TOMTO STYLU JDE….JA OSOBNE ALE NEJSEM AZ TAKOVY FANOUSEK NEMECKO-SVEDSKYCH PRODUKCI…ZDA SE MI , ZE ZVUK TECHTO KAPEL JE AZ PRILIS UNIFORMNI, MAM VCELKU PROBLEMY TYTO KAPELY OD SEBE ROZEZNAT..HLAVNE ZVUKOVE.PROTOZE JSEM VE SVE TVORBE NAPROSTO SVOBODNY, NEMUSIM PLNIT ZADNA OCEKAVANI A PRODEJNI CISLA FIREM, MUZU SE V KLIDU ROZHODNOUT, JAK SE SVYM ZVUKEM NALOZIM A DESPEKT ZNI PRESNE JAK JSEM CHTEL…NA DALSIM ALBU SE BUDU SNAZIT PRODUKCI UDELAT TROCHU JINAK, ABY DOSLO K POSUNU…VYBAVENI STUDII JE SI MYSLIM SROVNATELNE, ALE PRECE JEN LIDE ZE ZAPADU MAJI VICE ZKUSENOSTI A PODILI SE NA TECH NAHRAVKACH FURA ODBORNIKU, KTERI JSOU DOBRE ZAPLACENI…VIZ TREBA MASTERING….JA PRACUJI JAK ZA STARYCH CASU..NEPOTREBUJI NIKOHO K TOMU, ABYCH BYL SCHOPEN VYJADRIT COKOLIV SVOU HUDBOU….NEPOTREBUJI TYM OBCHODNIKU A ODBORNIKU NA PRODEJE…CO CHCI JA, TO UDELAM- SE VSEMI RIZIKY I NEDOSTATKY…TAK JEN DOUFAM, ZE DESPEKT PODPORUJES POSLECHEM …POKUD SE TI NECO NEZDA, BUD TOLERANTNI…VIC TI ASI NENAPISU, POZDRAV KOMINIKA A DIKY ZA NAZOR !!!!!!!!!!!!!! MILOS DODO DOLEZAL

22:19
31.8.2010

Žíla

Host

Ahoj.Dík za odpověď.Despekt samozřejmě podporuji a už se těším na cd s bookletem.Ostatně mám všechna tvoje cd a cdka Vitacitu,kromě Vzhůru přes oceán,které jsem už na cd nesehnal,tak že ho mám jen vypálený.Mám jen LP,který jsem koupil na Barče na vašem koncertě někdy v roce 91.Taky jsem si předělal My Little World z LP na cd.Myslíš,že je nějaká šance na reedici Vzhůru a vydání My Little na cd?Měj se hezky, Žíla

11:07
2.9.2010

DODO

Host

AHOJ ZILO,OHLEDNE REEDIC SE ME PTA MNOHO LIDI, ALE FAKT NEVIM, JAK TO VSE RESIT. ZATIM TO NEVIM….TAKZE S RESENIM NEBUDU SPECHAT A TREBA SE V BUDOUCNU NECO OBJEVI, ALE NEBUDE TO TAK BRZY. KAZDOPADNE RESPEKTUJI PRANI FANS A MYSLIM NA TO.

S POZDRAVEM MILOS DODO DOLEZAL

11:11
2.9.2010

DODO

Host

A ZDRAVIM MARCA NA SLOVENSKO A RADKA SLAYERA..JAK JSEM UZ NEKOLIKRAT PSAL POCHVALY VZDY POTESI A DELAJI RADOST Z PRACE….CUS VSEM M.D.D.Cool

12:02
3.9.2010

ziza

Host

Ahoj,

mám jen pár otázek a postřehů…co se týče reedic alb,byl bych pro vydání těch CD s bonusy z těch dob,určitě by se něco našlo,aby se odlišily původní CD od reedic,třeba i lehce odlišným obalem.

Pak by mne zajímalo,jestli si CD Despekt budu moci koupit na tvých stránkách a zda by bylo možné ho mít podepsané.

22:00
7.9.2010

Honza

Host

Zdravím,

také se chci podělit s novým CD.Je super,že je i zpěv,tohle tady strašně dlouho chybělo,je to oživení  pořádného bigbítu to tady dlouho chybělo,jinak zvuk mě nadchnul,apod.

Ještě bych měl dotaz: je možné někde získat i starší Vitacit v CD podobobě nrbo obdobné?Nebo rád bych někde sehnal pro ženu songy jako Soudím,K.most ,apod.

Díky mějte se Honza

Tagy
Reagovat

Reagovat:
DESPEKT

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)

Vypočítejte příklad!