Dodo guitars | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum « Miloš DODO Doležal

Dodo guitars | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

21:11
26.10.2010

Steve St.James

Member

příspěvků 4

Hi Dodo, chtěl jsem se pro začátek zeptat, jaké označení mají ta véčka od Deana, na která na koncertech válíš? Předem díky za reakci!!

SSJ.

20:27
27.10.2010

DODO

Host

AHOJ,

TEN CERNY DEAN S KRUHY JE ORIGINAL ASI Z ROKU 1980.NEMA SPECIALNI OZNACENI-SNAD JEN FLYING V.TEN MODRY A ZLUTY JE Z HOROVIC. VYRABELI JE TAM PRO AMERIKU I ZBYTEK SVETA…ASI TAKY MAJI OZNACENI JEN FLYING V.NEPOUZIVAM NIC SPECIALNIHO….STACI TROCHU DOBRE DRIVI A VETSINOU DIMARZIO SNIMACE….DIK ZA ZAJEM M.Cool

23:15
3.11.2010

Steve St.James

Member

příspěvků 4

…trochu jsem čekal přednášku na téma jedinečnosti mistrových kytar, jak to mají někteří virtuózové ve zvyku. Ale tohle je odpověď přesně podle mýho gusta! Díky za ni 🙂 

21:26
7.11.2010

Zdeněk

Host

Zdravím DODO,

v současné době dávám dohromady pedalboard pro basové efekty a řeším napájení jednotlivých krabiček. A stojím před otázkou, zda sáhnout po společném zdroji (z toho by vyplýval pedalboard Boss BCB 60) nebo vzít separovaný zdroj (např. Smrčka effects nebo Voodoo Lab). Do třetice je možnost zůstat u klasických adaptérů a do pedalboardu přilepit prodlužovačku.

Jaké máš ty zkušenosti?

Díky.

13:48
8.11.2010

DODO

Host

AHOJ , JE TO TROCHU SLOZITEJSI OTAZKA.ZALEZI NA TOM, JESTLI CHCES DO BUDOUCNA EFEKTY ROZSIROVAT A JAKE ZNACKY CHCES POUZIVAT, PROTOZE NAPR. DIGITECH MA TROCHU JINE NAPAJENI NEZ BOSS A MORLEY ATD…NEJEN POLARITY , ALE I STEJNOSMERNY …STRIDAVY…ATD.PEDALBOARD OD JEDNE FIRMY MA SMYSL, POKUD POUZIVAS JEDNU ZNACKU, NEBO MAS OVERENO, ZE EFEKTY DALSI – MAJI STEJNOU POLARITU ZDROJE A NAPETI JAKO TREBA PEDALY BOSS. PAK MAS SANCI BYT OK.JINAK JA TEDY JSEM PO MNOHA ZKUSENOSTECH ZUSTAL U TOHO, ZE JSEM SI RADSI KOUPIL VZDY ORIGINAL NAPAJEC A NAPAJIM KAZDY EFEKT ZVLAST POMOCI PRODLUZOVACKY. JEDNAK POKUD TI ZDROJ ODEJDE NA KONCERTE- ODEJDE TI JEN JEDEN EFEKT A PO VYRAZENI TOHO EFEKTU MUZES POKRACOVAT.POKUD TI ODEJDE CENTRALNI ZDROJ PRO VSECHNY EFEKTY – JSI VYRIZENEJ A KONCERT TE PAK TOLIK NEBAVI…JESTE JE DOBRE MIT TY ZDROJE U KAZDEHO EFEKTU 2 AT MUZES V PRIPADE PROBLEMU OKAMZITE PREPOJIT A POKRACOVAT. SMRCKA MA MYSLIM TY NAPAJECE DABLOVANE, TAKZE POKUD ODEJDE JEDEN OKRUH ZVLADNE TO JESTE DRUHY, ALE NA TO NEJSEM ODBORNIK A CHTELO BY TO PRODISKUTOVAT S NIM.I CO SE TYCE WOODOOLAB JSOU REFERENCE OK, ALE TAKY TO CHCE ROZHODNOUT PO VYZKOUSENI…NENI NIC HORSIHO, NEZ KDYZ SI KOUPIS ZDROJ A PAK ZJISTIS, ZE BUD NEUMI NAPAJET VSE, NEBO DOCHAZI K RUZNYM BRUMUM….TO JE PEKLO.NAVIC BYCH TI URCITE DOPORUCIL BYPASS LISTU-BUD OD SMRCKY, NEBO JINYCH VYROBCU..KLIDNE DOMOROBO, PLANKY SE NA INTERNETU VALEJ A JSOU V PORADKU.PAK SE DA SPOUSTE PROBLEMUM PREDEJIT.PEDAL BOARD JE VZDY ORISEK PRO VSECHNY….TAK HODNE STESTIIII.CUS M.D.D

13:50
21.5.2011

Vilo

Host

Ahoj všetci,

ja mám od Smrčku napájanie pre celý pedalboard 1x8 a 1x4.

Absolútne bez problémov, ale je pravda, že som p. Smrčkovi napísal, aké efekty momentálne mám, aby vedel, ako to má spraviť.

Cena nie najnižšia, ale fakt neviem čo je brum a podobné veci…

To, že je každé napájanie akoby singel je veľká výhoda, ale ako napísal DODO, nie je zlé mať 1-2 klasické napájače po ruke.

Zdar.Cool

Tagy
Reagovat

Reagovat:
Dodo guitars

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)

Vypočítejte příklad!