Dodovy efekty | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum « Miloš DODO Doležal

Dodovy efekty | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

09:22
10.11.2010

Steve St.James

Member

příspěvků 4

Nazdar Dodo, protože se tu už objevil příspěvek ohledně napájení pedalboardu, radš jsem založil nové "efektové" vlákno Wink 

Předně si neodpustím chválu – včera na Chmelnici to bylo peklo veliké, banda Ti i s Dodo Jr. šlape náramně!!Cool I zvuk pod pódiem byl velmi slušnej.

Ale už k těm efektům – jaký prosím Tě používáš delay? Parádně Ti bere zkreslenou kytaru. A otázka č.2 – zapojuješ celý pedalboard do smyčky nebo dáváš některý efekty i před aparát?

Předem díky za reakci!

Steve

12:29
21.1.2011

DODO

Host

AHOJ POUZIVAM DELAY BOSS DD-6…MAM JE VYZKOUSENE A OBLIBENE…JINAK DO SMYCKY NEZAPOJUJI NIC.VZDY SE MI ZAPOJENIM DO SMYCKY ZVUK ZHORSIL, PROTO JSEM VSE VYSTAVEL TAK, ABY SLO VSE ZAPOJIT PRED HLAVNI VSTUP…MUSIS SI HLIDAT UROVNE ZKRESLENI..JAK ZESIKU , TAK PEDALU…DA TO PRACI, ALE JDE TO….M.D.

13:44
21.5.2011

Vilo

Host

Zdar Dodo,

super nový album! Konečne pecka na počúvanie pre fajnšmekra.

Ale toto je rubrika o inom…

Som rád, že niekto z profíkov má rovnaký názor na slučku. Aj mňa každý presviedča, že DD-6, CH-1 a ostatné pchať do loopu.

Tiež mám skúsenosť, že sa zhorší zvuk a naberá na šume pomerne veľa. Jasné, DD je v loope citlivejší, ale mám dosť veľký pedalboard a prišiel som na to, že najlepšie je všetko prásknuť priamo cez vstup. Pochopiteľne, pri tom zapojení (napájanie robil p. Smrčka) treba aj noise suppresor.

Prosím o názor, či je to zapojené správne. Ide to v poradí takto:

Boss LS-2 (používam pripojené 2 gitary), Boss TU-3, Boss CS-3, Boss NS-2 (z neho výstup send), Boss OD-3, Digitech DF-7, Boss DS-2, Ibanez SM-7, Boss CH-1, Marshall Regenerator (používam MultiChorus a Phaser), Boss DD-6, Artec VPL-1 volume pedal späť do Boss NS-2 a potom výtup na Peavey Valve King tube head.

Prajem veľa zdaru, zdravia a špičkovej muziky.

10:41
26.7.2012

tom

Host

ahoj dodo,

koupil jsem si jcm 800 2204 z 88roku. nemám velké možnosti zkoušet k této hlavě overdrivery. jde mi hlavně o to krapet přidat gain na doprovod (kvůli dynamice pravé ruky a možnosti dřevitějšího, smetanovějšího a plnějšího zkreslení) bylo by z tvé strany možné poradit pár typů (jen tak nezávazně)? hlava je bez modifikací. zkoušel jsem ts9 a boss sd1 (taiwan – děs)

děkuju

tom

Tagy
Reagovat

Reagovat:
Dodovy efekty

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)