GEN SUMERIAN | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum « Miloš DODO Doležal

GEN SUMERIAN | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

07:28
27.6.2012

tom

Host

tak je to tady!!! Cool včera jsem lítal po městě jako blázen a sháněl nové album od doda. důchodkyně v trafikách nestačily valit oči, co že to po nich vůbec chci! nakonec mi byla doporučena trafika, kde berou všechny DVD a CD. heuréka, našel jsem!!! cestou z práce jsem gen sumerian tlačil do hlavy a valil oči stejně jako důchodkyně v trafikách při mém ranním šílenství Cool dodovci opět nezklamali! příjde mi, že tohle album je silně experimentální, co se týká sólových pasáží. tu hendrixovost, kterou dodo oplívá, zapřít nejde a to je dobře. zvuk alba je přirozený, nevyumělkovaný. už se těším, až si ke gen sumerian otevřu flašku a posedím na balkóně. 

díky kluci, že jste nezklamali! it ´s flying Cool

tom

ps – doufám, že opět zavítáte na moravu! orlová mi bohužel nevyšla kvůli vzdálenosti 

20:59
27.6.2012

milos dolezal

Host

ok, těší mě, že to fungujeCool

20:41
29.6.2012

tom

Host

Cool

13:49
2.7.2012

Drobec

Host

..sakra, ja som behal u nas v Ziline 2 dni a ani tuk  Cry ..takze by som sa rad spytal, ci robite zasielky aj na Slovensko, ked si objednam CDs priamo na vasej stranke (dufam ze hej Cool) ..vdaka za odpoved Smile

15:40
2.7.2012

pavel

Host

Docela by mne zajímalo, ve kterých trafikách se dá nové CD koupit. Zkoušel jsem to v Jihlavě, Pardubicích, Vhrudimi i Hradci Králové a všude na mě koukají, co to po nich vlastně chci.

Že prý musím vědět, ve kterém časopisu to bylo vložené.

To je přece kravina ne?

Je to CD vůbec už v prodejí?

Dík za odpovědi

16:31
18.7.2012

Jendoza

Host

Tak to také pořád honím dokola, musím pochválit vynikající zvuk a hlavně arange.

Co se týče kytar , tak pro mne asi nejhezčí Dodův zvuk na desce (krom klasiky Vzhůru přes Oceán :-)) , zdravě plechový- bomba.

Ale poprvé mne nadchly kur…nadupané škobky, fakt jak na koncertě. Basa hezká ,mohlo by ji být i víc, pěkný envelop zajímavé.

Tak ať se chlapi daří  někdy zase vypijem jako loni v P.PolmiCool

Jendoza.

16:31
18.7.2012

Jendoza

Host

Tak to také pořád honím dokola, musím pochválit vynikající zvuk a hlavně arange.

Co se týče kytar , tak pro mne asi nejhezčí Dodův zvuk na desce (krom klasiky Vzhůru přes Oceán :-)) , zdravě plechový- bomba.

Ale poprvé mne nadchly kur…nadupané škobky, fakt jak na koncertě. Basa hezká ,mohlo by ji být i víc, pěkný envelop zajímavé.

Tak ať se chlapi daří  někdy zase vypijem jako loni v P.PolmiCool

Jendoza.

01:05
22.7.2012

Dědek

Host

Dědek: Dodo, po Despektu totální RESPEKT. GEN SUMERIAN je famózní deska. Titulní skladba mi svou "jízdou" připomněla náboj songu Vzhůru přes oceán. Dodo, máš hlavu vzhůru, a to je OK. Díky, tady Dědek. P.S.: Kdo by si chtěl přečíst recenzi od kolegy Medyeda, může tak učinit zde:  http://www.metalmitas.estranky…..erian.html

Co si ovšem dovolím zkritizovat, je způsob Diskuse tady na tom webu: způsob zbytečně složitý, nepřehledný, rozdělený do mnoha frakcí, zdánlivě možná moderní, ale ve svém důsledku zcela nesmyslný. Na webu má být jedna diskuse a konec. Dneska nemá nikdo čas klikat mezi jednotlivými tématy či platformami. Takže se polepši, Génie, miluju Tvoji hudbu! :-)))

18:53
22.7.2012

Sebastian

Host

Výborná práce, Dodo! Ještě o kousek lepší, než předchozí album. Je velmi sympatické i inspirující, že tak výbornej kytarista hrne jednoduchej, údernej a zatraceně tvrdej  rock'n'roll! Parádní řádně syrovej zvuk! A co se týče textů, je velmi příjemné a osvěžující poslouchat pro změnu zase jednou někoho, kdo ví, která bije…

Co se týče webu, naprosto souhlasím s Dědkem; byla to celkem fuška, přijít na to, kam tohle vlastně napsat. Tam bych to viděl na pravidlo, platné i v muzice – v jednoduchosti je síla…

Díky a ať se daří…! Cool

16:50
13.8.2012

Jan Petričko

Host

Ahoj Dodo, nová deska se povedla… recenze v zářijovém Sparku. Ať se ti daří. Honza P

Tagy
Reagovat

Reagovat:
GEN SUMERIAN

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)

Vypočítejte příklad!
Kolik je součet: