Kytary Fokus - H | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum « Miloš DODO Doležal

Kytary Fokus - H | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

20:02
30.4.2011

Tomáš

Host

Příspěvek upraven dne 20:05 – 30.4.2011 uživatelem Tomáš

Ahoj Dodo,

prosim tě, má smysl uvažovat nad kytarou Fokus – H? Předpokládejme, že vybranou kytaru osadím např. snímači Seymour Duncan. Myslíš, že je zcestné uvažovat nad tím, že se zpracováním i zvukem vyrovná např. současné Jackson produkci v cenové relaci mezi 15 – 20 tis…? Pokud zauvažuju nad tím, že tyto modely už mají uvedené snímače + pevný case + logo Jackson v ceně, nemusím být tak daleko od pravdy. Hodně mě to zajímá, protože bych rád podpořil českou výrobu, ale zas podotýkám, že bych nerad prohloupil. Ptám se proto, že to mám do Petrůvek dost daleko a nerad bych vážil zbytečnou cestu. Nemám žádnou osobní zkušenost s kytarama fokus-H. Dotaz na fóru na kytaru Fokus H, na kterou hrál údajně DODO, není ode mne – shoda jmen. Díky

Tom

23:06
5.5.2011

DODO

Host

TOME,

JA S FOKUSEM NEMAM PROBLEM A MAM S NIM DOBRE ZKUSENOSTI….MUSIS ALE VYBIRAT A TROCHU O TOM NECO VEDET….SOUCASNA PRODUKCE SVETOVYCH ZNACEK JE TAK SLABA, ZE JE JEDNO OD KOHO KYTARU KOUPIS…JA OSOBNE UZNAVAM TO, ZE POKUD PECLIVE VYBERES UPGRADE SNIMACE- JE PROBLEM VYRESEN…MECHANIKY MUSIS CASEM TAKY VYMENIT, ALE SCHALLER SE UZ DA TAKY KOUPIT SOLIDNE…VSE JE JEN O TOM, JESTLI HLEDAS CO TI VYHOVUJE, ANEBO SI FANATIK ZNACEK….NIC VIC….VELMI ZJEDNODUSENE RECENO…

CUS M. D. DOLEZAL

12:44
6.5.2011

Tomáš

Host

Ahoj Dodo,

s tím výběrem v centrálním skladu, výměnou snímačů a dalších komponent počítám. Jde mi o to koupit solidní nástroj, na který se i pohodlně hraje. Nejsem profesionál a nepotřebuju kytaru s výjimečným zvukem. Ocením spíš dobré zpracování a to, jak mi kytara padne do ruky. Vzhledem k tomu, že valná většina kamenných obchodů nabízí klasické značky v omezeném množství, navíc většinou od každého typu jednu nebo dvě kytary v podobné cenové relaci, uvažuji už dlouho nad tím, že vlítnu do Petrůvek a omrknu situaci přímo na ploše. Chce to každopádně ošahat…

O současné světové kytarové produkci se  opravdu nemá smys lbavit. To je totiž hlavní důvod, proč píšu. Můžu dodat jediné. Koupíš si kytaru za 20 000,- a máš doma stejné pádlo jako za 7 000,-. Jediné v čem se odlišují jsou snímače + o něco lepší kobyla a střeva (věci, které si člověk postupem času může bez větších obtíží vyměnit za lepší narozdíl od použitého dřeva). Už chvíli nevěřím tomu, že za výslednou cenou stojí kvalitnější materiál. Akorát mi rockeři jsme tak trošku naivní v tom, že si neustále podvědomě myslíme, že v našem světě neexistuje ekonomický zájem před kvalitou nabízených kytar. Opak je ale pravdou.

Díky za reakci DODO.  

12:44
6.5.2011

Tomáš

Host

Ahoj Dodo,

s tím výběrem v centrálním skladu, výměnou snímačů a dalších komponent počítám. Jde mi o to koupit solidní nástroj, na který se i pohodlně hraje. Nejsem profesionál a nepotřebuju kytaru s výjimečným zvukem. Ocením spíš dobré zpracování a to, jak mi kytara padne do ruky. Vzhledem k tomu, že valná většina kamenných obchodů nabízí klasické značky v omezeném množství, navíc většinou od každého typu jednu nebo dvě kytary v podobné cenové relaci, uvažuji už dlouho nad tím, že vlítnu do Petrůvek a omrknu situaci přímo na ploše. Chce to každopádně ošahat…

O současné světové kytarové produkci se  opravdu nemá smys lbavit. To je totiž hlavní důvod, proč píšu. Můžu dodat jediné. Koupíš si kytaru za 20 000,- a máš doma stejné pádlo jako za 7 000,-. Jediné v čem se odlišují jsou snímače + o něco lepší kobyla a střeva (věci, které si člověk postupem času může bez větších obtíží vyměnit za lepší narozdíl od použitého dřeva). Už chvíli nevěřím tomu, že za výslednou cenou stojí kvalitnější materiál. Akorát mi rockeři jsme tak trošku naivní v tom, že si neustále podvědomě myslíme, že v našem světě neexistuje ekonomický zájem před kvalitou nabízených kytar. Opak je ale pravdou.

Díky za reakci DODO.  

18:23
9.10.2011

michal

Host

No Fokus ale není česká výrobaWink

15:03
11.4.2014

Adam

Host

Zdravím

Dočetl jsem se že jsi spolupracoval pro Fokus vybíral povedené kousky kytar, aby je pak mohli prodávat jako "custom" nástroje. Teď mi přišla nabídka na kytaru zezadu podepsaná Dodo. Vypadají ty kytary, co jsi vybíral skutečně takhle?[Obrázek odstraněn uživatelem][Obrázek odstraněn uživatelem]

Ať to Hraje a díky!

Adam

15:16
11.4.2014

Adam

Host

Ahoj

Prý jsi spolupracoval s firmou Fokus a označoval pro ně povedené kousky, aby je pak mohli prodávat, jako "custom". Teď mi přišla nabídka na kytaru (Strat) která je zezadu na hlavě podepsána Dodo. Skutečně jsi takhle označoval ty lepší kytary?

[Obrázek odstraněn uživatelem][Obrázek odstraněn uživatelem]

Díky za odpověď a ať to hraje

PS Tvá muzika je fakt nářezLaugh

15:17
11.4.2014

Adam

Host

Příspěvek upraven dne 09:14 – 12.4.2014 uživatelem Adam

Ahoj

Prý jsi spolupracoval s firmou Fokus a

označoval pro ně povedené kousky, aby je pak mohli prodávat, jako

"custom". Teď mi přišla nabídka na kytaru (Strat) která je zezadu na

hlavě podepsána Dodo. Skutečně jsi takhle označoval ty lepší kytary?

Foto zde:

http://tinypic.com/r/168v39i/8

http://tinypic.com/r/v45pj8/8

[Obrázek odstraněn uživatelem][Obrázek odstraněn uživatelem]

Díky za odpověď a ať to hraje

PS Tvá muzika je fakt nářezLaugh

Tagy
Reagovat

Reagovat:
Kytary Fokus – H

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):