Nový web | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum « Miloš DODO Doležal

Nový web | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Založit nové téma Reagovat
UživatelPříspěvek

15:47
18.7.2010

admin

Administrátor

příspěvků 4

Sem můžete psát své připomínky a návrhy na zlepšení funkcí webu. Veďte prosím v patrnosti, že stránky jsou neustále ve vývoji…

13:20
19.7.2010

aivos

Host

Zdravím Doda i zdejšího admina. Pokoušel jsem se o registraci, zřejmě ji máte v konfiguraci zakázanou. Budete ji časem povolovat ?

Jinak dobrá práce a držím palce v dalším vylepšování webu ! Wink

15:39
19.7.2010

DODO

Host

aivos řekl/a:

Zdravím Doda i zdejšího admina. Pokoušel jsem se o registraci, zřejmě ji máte v konfiguraci zakázanou. Budete ji časem povolovat ?

CUS AIVOSI, JE TO SPISE TIM, ZE TO NENI DOBRE NASTAVENY….MUSITE VYDRZET, NENI TO ZADNY ZAMER….POSTUPEM TO BUDEM VYCHYTAVAT, AT TO VSE FUNGUJE JAK MA….ZADNE OMEZENI V NICEM NEBUDE. CUS DODO

19:41
19.7.2010

aivos

Host

Jasně, vše chce svůj čas. Já to znám Laugh !

Pár foteček z Kamenitého Wink

22:11
19.7.2010

admin

Administrátor

příspěvků 4

DODO řekl/a:

aivos řekl/a:

CUS AIVOSI, JE TO SPISE TIM, ZE TO NENI DOBRE NASTAVENY….MUSITE VYDRZET, NENI TO ZADNY ZAMER….POSTUPEM TO BUDEM VYCHYTAVAT, AT TO VSE FUNGUJE JAK MA….ZADNE OMEZENI V NICEM NEBUDE. CUS DODO

Ahoj. Spustili jsme registrace. Mělo by to fungovat, akorát to není zatím v češtině. 

01:14
20.7.2010

Pavel

Hořovicko

Member

příspěvků 5

Trošku mi to dalo práci se tady přihlásit, ale už je to. Tak teda zdravím Doda, kapelu, všechny přítomné či známé…

01:14
20.7.2010

Pavel

Hořovicko

Member

příspěvků 5

Trošku mi to dalo práci se tady přihlásit, ale už je to. Tak teda zdravím Doda, kapelu, všechny přítomné či známé…

09:41
20.7.2010

aivos

Frýdek-Místek

Member

příspěvků 3

Tak už to frčí ! Přeju hodně členů, ikdyž to nějaký ten pátek potrvá, než si lidi k novým stránkám cestu najdou Wink.

22:23
20.7.2010

Czechtim

Host

Nazdar, při registraci, jsem místo @seznam.cz napsal @seynam.cy…. mám nick Czechtim… a mám ho rád… 😀 šlo by pls opravit?Laugh

23:40
20.7.2010

aivos

Frýdek-Místek

Member

příspěvků 3

Sorry, že do toho kecám zdejšímu adminovi, nevím, jak toto fórum přesně funguje, ale - při registraci není třeba klikat na potvrzovací link, který příjde na zadaný email a ověřuje tak jeho existenci (pokud si dobře pamatuju). Zkus se teda přihlásit pod svým nickem a heslem a pokud tě to pustí, změníš si adresu sám ve svém profilu.

Pokud jsem něco napsal špatně anebo to nepůjde, admin mě opraví Wink.

00:44
21.7.2010

Czechtim

Host

No já nevím, já při registraci jen zadal nick a email a doufal, že vše asi dojde na email…. nic víc to po mě nechtělo 😀

00:47
21.7.2010

Czechtim

Host

…tudíž jsem nikde žádné heslo ani nepsal… tak nemám se jak lognout :-))

12:00
21.7.2010

aivos

Frýdek-Místek

Member

příspěvků 3

Teď jsem na to koukal. Po registraci ti příjde mail s heslem. Pokud jsi zadal špatný mail, musíš udělat novou registraci. Bohužel tím příjdeš asi o nick.

Možná s tím něco admin bude moct udělat, aby ses nemusel znovu registrovat. Možná může heslo přidělit ručně a pak si jej změníš. Wink

12:57
21.7.2010

Czechtim

Host

No právě o to mi jde… nechci jiný nick Laugh Nebo ať mě úplně smázne a já se regnu znova Smile Tak šupej šupej admine Laugh

13:34
21.7.2010

admin

Administrátor

příspěvků 4

Czechtim řekl/a:

No právě o to mi jde… nechci jiný nick Laugh Nebo ať mě úplně smázne a já se regnu znova Smile Tak šupej šupej admine Laugh

Ahoj Czechtime, 

vymazal jsem te, tak se pls zaregistruj znovu a se spravnou klavesnici ;-). 

13:51
21.7.2010

Czechtim

New Member

příspěvků 1

Dík moc

17:56
21.7.2010

LibaCh

New Member

příspěvků 1

Stránky super, s diskuzí se musím spřátelit a naučit se rychle orientovat. A pak usledovat dění zde i na Vitacit. Díkes

15:52
25.7.2010

satanachist

Bojkovice

Member

příspěvků 9

Fotky z Borkovan zde http://kopanicar.rajce.net/Bor…..ovany_2010

10:57
26.7.2010

DODO

Host

satanachist řekl/a:

Fotky z Borkovan zde http://kopanicar.rajce.net/Bor…..ovany_2010

AHOJ MIRO, FOCENI S FANS V BORKOVANECH JE VELKA KLASIKA…..MUSELI JSME BRZY ODFRCET,TAK DODATECNE ZDRAVIME….ZASE NEKDY CUS

21:36
11.9.2010

jekio

Host

Ahoj jake je momentalni slozeni kapely  kdyz noviny pisou ze bubenik a basak odesel do zahranici

Reagovat

Reagovat:
Nový web

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)

Vypočítejte příklad!
Kolik je součet:
1 + 10