Pozdrav | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum « Miloš DODO Doležal

Pozdrav | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

22:01
18.7.2010

Iva

Host

Ahojky zdravím z Ostravy……koukám , že stránky fungují a těším se na novinky, info a podobně……zdraví i můj drahý a v sobotu se těšíme v Hranicích.

Pa Iva a Rosťa  Laugh

15:47
19.7.2010

DODO

Host

Iva řekl/a:

Ahojky zdravím z Ostravy……koukám , že stránky fungují a těším se na novinky, info a podobně……zdraví i můj drahý a v sobotu se těšíme v Hranicích.

Pa Iva a Rosťa  Laugh

AHOJ IVO A ROSTO…NEJSEM SI JISTY, ALE NA SKYPU BYL OD VAS POZADAVEK NA REGISTRACI ? POKUD ANO, PAK SE UZ NEOBJEVIL, TAK TO OSLETE ZNOVU….CUS V HRANICICH..NEJAK TADY NA TOM NOVEM FORU MATURUJI…JE TO VSECHNO NEJAKY JINY , NEZ NA VITACITU…SNAD TO ZMAKNU A VYLADIME TO….TAK ZATIM

16:10
19.7.2010

Iva

Host

…jiný to maličko je ale to se zvládne……musí se to jen osahat a pak to půjde samo. Stránky jsou bezva a určitě se budou dále vyvíjet…je super, že jsi se rozhodl pro Své vlastní stránky.Rostík má plno dotazů a tak to sem může sypat……. Laugh.Pa Ostraváci

21:42
19.7.2010

admin

Administrátor

příspěvků 4

Ahoj. Spustili jsme registrace. :-)

11:16
20.7.2010

satanachist

Bojkovice

Member

příspěvků 9

Zdravím kapelu a všechny fanoušky. Tak konečně máte svůj web. Paráda, zasloužíte si to už dávno. Ať se daří a v Borkovanech nashle!

17:09
20.7.2010

BERUN

Host

Velká gratulace,vypadá to velmi dobře.Akorát s těma příkladama budu mít potížeSurprised

17:09
20.7.2010

BERUN

Host

Velká gratulace,vypadá to velmi dobře.Akorát s těma příkladama budu mít potížeSurprised

09:33
25.7.2010

satanachist

Bojkovice

Member

příspěvků 9

Tak včera v Borkovanech to byla opět jízda i přes technické problémy. Opět jste chlapi dokázali, že si hraní užíváte a panuje v kapele skvělá nálada. Škoda, že jste museli odjet, ale i s Merlinem jsme si včerejší večer perfektně užili. Už teď se těším na další vytoupení. Dodo, Slechošku, Buchto – DĚKUJEME!Wink

10:41
25.7.2010

Iva

Member

příspěvků 13

…….tak i v Hranicích to opět nemělo chybu ……, doufám , že cesta byla bez problémů …pa Ostraváci Laugh 

11:11
26.7.2010

DODO

Host

JJ-ZDRAVIM VAS …..V BORKOVANECH JSEM SE PRAL S EFEKTEM, NAKONEC JSEM HO PREPRAL, ALE POHODU TO PRI HRANI ROZHODNE NEPRIDA…..ALE SNAZILI JSME SE !!!! BYLO TO KRATKE A MUSELI JSME FRCET DO HRANIC—–TAM UZ NAM VSE JELO , JAK MA, TAK JSME SI HRANI NAPLNO UZILI A FANS BYLI UZASNI NA OBOU KONCERTECH – VZHLEDEM K POCASI….TAK DIKY VSEM , CO PRISLI !!!!!!!!!!! PEACE….JINAK TO BYL HODNE NAROCNY VIKEND, NAJEZDILI JSME HODNE KM A STARALI SE I O CHOD BORKOVANSKEHO FESTU,KDE JSME ZAJISTOVALI TECHNICKE ZAZEMI….MUSELI JSME SE TEDY Z HRANIC DO BORKOVAN VRACET.CHTEL JSEM TEDY POZDRAVIT I KLUKY Z HRANICKEHO FESTU,VSUDE PLNO POHODOVYCH LIDI,ZVALI NA PANAKY, ALE TIM, ZE JSEM SE ROZHODL RIDIT, TAK JSEM TO DOPRAVAL JEN KLUKUMCool…JA JSEM PAK V BORKOVANECH V NEDELI NAVSTIVIL KRASNY SKLIPEK,NAKOUPIL ZASOBU SKVELEHO VINA A VECER DOMA POZVAL PAR ZNAMYCH…UZIL JSEM SI POTOM TU MORAVSKOU ATMOSKU – NAPLNO-CUUUUUUS VSEM A DIKY ZA BEZVA VIKEND, FAKT DIKY MOCLaughLaughLaugh

16:36
26.7.2010

Jurgens

Host

Čus DODO,tak jsem konečne přišel na to jak sem napsat-je pravda že na Vitacitu je to lehčí ale povedlo se.Dodatečně ještě pochvala za Despekt a těším se na společný vystoupení v Teplicích-Liběšicích kde vás uslyším na živo.Jinak stránky taky pěkný akorát mě trochu pozlobilo to forum.Slyšel jsem jak tě zlobila technika-kytara,struny a efekt-tak to je pak opravdu nic moc hraní ale nakonec se povedlo a to je hlavní.Ahoj a Despekt-DODO-muj kytarovej vzorCool

04:03
3.8.2010

satanachist

Bojkovice

Member

příspěvků 9

Dodo, bude letos ještě nějaká Morava?Wink

04:34
3.8.2010

satanachist

Bojkovice

Member

příspěvků 9

Zde ještě spousta foto z Borkovan http://borkovansky-woodstock.r…..z/ws_2010/

18:00
9.8.2010

DODO

Host

AHOJ VSICHNI, SLEDUJI DOTAZY…JESTE NEMAM UPGRADE NOVYCH TERMINU KONCERTU, TAK VYCKEJTE…PRACUJEME NA PODZIMNIM TURNE K DESPEKTU, TAK SE BUDEME SNAZIT ZA VAMI VYJET, JDE JEN O TO, ABY JSTE PAK ZVEDLI ZADKY A PRISLI !!!!!!!!!!!! TAK VYCKEJTE NA TERMINY —DIKECCool

20:33
9.8.2010

Iva

Member

příspěvků 13

Ahojky, těším se tedy na ty termíny  a zdek zvednu Laugh Pa Iva

20:33
9.8.2010

Iva

Member

příspěvků 13

Ahojky, těším se tedy na ty termíny  a zdek zvednu Laugh Pa Iva

11:14
11.8.2010

Daniel K

Host

Lidicky, taky bych rad pozvedl pozadi, a to hned tento vikend do Policky. Nikde na webech ale neni presne misto konani akce a hlavne hodina, kdy set zacina. Mam to do Policky kilo, tak bych nerad neco prosral. Muze mi nekdo pls pomoci? Thx.

10:39
12.8.2010

satanachist

Bojkovice

Member

příspěvků 9

Dodo, k Tvému staále ještě optimistickému výročí, přeji hodně osobních i pracovních úspěchů a hlavně hodně lásky a pevné zdravíčko! Wink

10:44
12.8.2010

moses

Host

SK8 PARTY, Policka – Hasicska zahrada, start 19:00 hod., Krles, Nasadte Ski, Milos Dodo Dolezal, Torzo

15:50
12.8.2010

Pavel

Hořovicko

Member

příspěvků 5

Miloši, všechno nejlepší, hodně zdraví, pohody a hodně dobré kvalitní muziky k dnešním naozeninám. Pavel Bartoň.

Tagy
Reagovat

Reagovat:
Pozdrav

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)

Vypočítejte příklad!
Kolik je součet: