Uherské Hradiště - 22.4.2011; klub Mír | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum « Miloš DODO Doležal

Uherské Hradiště - 22.4.2011; klub Mír | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Uherské Hradiště – 22.4.2011; klub Mír

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

18:18
23.4.2011

Tom

Host

Čau Dodo, čau juniore, čau fans,

vydařený koncertík, podle Doda minifest :). Dobré předkapely, dostatek piva, fajn prostředí atd. Viděl jsem několik metalových nebo rockových legend (Deep Purple, Megadeth, Metallicu, Anthrax, Slayer, Pražský výběr), ale nepamatuji si, že bych měl tak silný zážitek jako z vystoupení rodiny Doležalových a jejich kamaráda-bicmena. Skvělá hudba, skvělý zvuk, výjimečné hudební nadání a hlavně absolutní kontakt s publikem – nutno podotknout, že se debata odvíjela v duchu přirozeného a vtipného rockerského humoru… Jsem Bůh… jóóó, to už tak hold je DODOCool

Opět jsem dal kytaru do depozitu, ale až mi otrne, tak ji zas vytáhnu a opět vyhlásím válku všem legendám i klukům, kteří brnkají tak, že se z toho vždycky málem poseru. Třeba se někdy situace obrátí v můj prospěch a do depozitu dájí nástroje Doležalovci + kamarád. A pánové, až se tak stane, nezapomeňte si se sebou přinést příruční hygienické potřeby, ve kterých nebude chybět pořádné množství toaleťáku, protože laťka je už teď díky Vám hodně vysoko. 

Kluci díky za všechno a doufejme brzy naviděnou…Wink

Tom

PS-takhle jsem včera čučel – Surprised   

Smile  

20:03
26.4.2011

DODO

Host

AHOJ TOME,

TAK TED SI DAM ZALEZET, ABYCH TI ODPOVEDEL…VZDY JSEM CHTEL LIDI MOTIVOVAT, NE JIM BRAT CHUT !!! TAKZE KOUKEJ KYTARU VYTAHNOUT A V PRATELSKEM DUCHU NAS DOPLNUJ…KAZDY ROCKER JE POTREBA…A ZASE NEKDY DORAZ, SLIVOVICI PRED POKECEM S NAMI NEPOZIVEJ A BUDE VSE OK !! REKNES V KLIDU CO BUDES POTREBOVAT A NEBUDE SE TI MOTAT JAZYK !!! VSE OK, TESILO NAS A DIKY ZA PODPORU 🙂

STAREJ , MLADEJ A SLECHOC

16:23
28.4.2011

Tomáš

Host

Ahoj Dodo,

díky ti za pohotovou odpověď. S tím mým chaos "rozhovorem" s tebou máš recht. Bohužel jsem nucen podotknout, že za tu mou nevyváženou reakci částečně může i přítomnost tvé osoby poblíž mě – v dobrém slova smyslu Smile . Tvou hudbu poslouchám od základní školy. Když jsem poprve uslyšel Dráždivý dotek, nechápal jsem, že u nás vůbec někdo něco takového hraje… Byly doby, kdy jsem si kvůli vysokým cenám nekoupil jediné originální CD od předních zahraničních i tuzemských kapel, ale výjimka potvrzuje pravidlo… tou je Nejvyšší vibrace. Album jsem koupil, přestože jsem tě naposledy viděl hrát někdy na konci 90.let ve Zlíně v Golemu a od té doby nic, čili nezávisle na reklamě, festivalového opojení atd. Jo, abych nekecal, ještě jsem si koupil Pražský výběr – Komplet. Jde o to, že ty nové metalové trendy stejně neposlouchám, protože mě nebaví. Dokonalá kytarová technika je bezpochyby umění, ale sama o sobě mě neohromí. Spíš naopak. Po 5 minutách se většinou začínám nudit. Bylo mi hned jasné, že u Doležalovců tohle hrozit nebude… proto jsem sedl do auta – na místo spolujezdce, no a zbytek už znáš sám. To, že jsem se na vašem koncertě nenudil, bylo dle mého soudu zcela očividné Cool 

Příště, až se sejdem, tě zas vlítnu pozdravit. Myslím, že i když budu zcela střízliv, tak ti toho moc nepovykládám, protože stejně není co a nebo najednou je toho tolik, že = raději si vás kluci poslechnu. To, co pro mě představuješ, je něco podobného jako tvůj obdiv k JIMIMU. Víš jaký byl, víš, že by tě přijal, stejně jako ty mě… za to ti nejenom děkuji ale také vyjadřuji obdiv.  Je skvělé poznat opravdové hudební ikony a pozorovat, že jsou naprosto přirozené, spontánní a vlídné ke svým fans. Super.

Kluci díky za všechno, mějte se fajn a rozjeďte ten shopák, jsem na to zvědavý.

Tomas

Tagy
Reagovat

Reagovat:
Uherské Hradiště – 22.4.2011; klub Mír

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)

Vypočítejte příklad!