Vystoupení na BERNFESTu v Bernarticích | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum « Miloš DODO Doležal

Vystoupení na BERNFESTu v Bernarticích | Pozdravy, vzkazy, myšlenky | Fórum

Aktuální uživatel: Host Přihlásit Registrovat Reg. uživatelé
Prosím zvažte možnost registrace

Registrovat? | Zapomněli jste Heslo??

Hledat fóra:

Využití substitučních znaků:
*    odpovídá libovolný počet znaků
%    odpovídá právě jeden znak

Vystoupení na BERNFESTu v Bernarticích

Založit nové téma Reagovat
Tagy
UživatelPříspěvek

19:42
6.10.2014

Marty

Host

Přesto, že Bernartice jsou pro mne navždy srdeční záležitostí (16let jsem tam hrál fotbal, první zábavy, první zkušenosti s něžným pohlavím), na BERNFEST jsem šel tentokrát primárně na vystoupení DODA. A nebyl jsem zklamán, ačkoliv jeho sólovou kariéru nesleduji. Moje pozornost skončila po druhém albu s Guy Mann-Dudem, nikoliv proto, že by tato alba nehrála často na mém tehdejším přenosném kazeťáku. Spíš jsem na následující materiál nikde nenarazil. Asi jsem se málo snažil – teď se mi ovšem zdá, že to byla chyba. Dodo dokazuje, že na české heavy scéně patří mezi jednak ostřílené matadory, druhak mezi opravdu výborné rockové muzikanty. Jeho hlas po všech těch letech nedoznal žádných trhlin, a o hře na struny ani nemluvě. Nastal čas změnit přístup a obrátit svou pozornost Dodovým směrem. Pro mne je to muzikant, který je značkou pro poctivou rockovou práci. Kolik muzikantů jeho generace to o sobě může s čistým svědomím tvrdit?

MARTY / BERNARTICE / BECHYNĚ

Tagy
Reagovat

Reagovat:
Vystoupení na BERNFESTu v Bernarticích

Jméno Hosta (vyžadováno):

Email Hosta (vyžadováno):

Emotikony
Confused Cool Cry Embarassed Frown Kiss Laugh Smile Surprised Wink Yell
Citace

Guest URL (required)

Vypočítejte příklad!