Milošovo nové album: Despekt « Miloš DODO Doležal

Novinky

Milošovo nové album: Despekt

Červenec 14, 2010 | Rubrika: Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Milošovo nové album: Despekt Milošovo nové album: Despekt
12. 6. 2010 konečně vychází “60 minut rocku bez kompromisu!”

Zpěvák a kytarista Miloš Dodo Doleţal , přichází na tuzemský rockový trh s novinkovým, česky zpívaným albem Despekt. Šesté sólové album je pokračováním toho nejlepšího, co kdy Miloš Dodo Doležal udělal, navazuje na nejlepší sólovou tvorbu, ale taktéž tvorbu Vitacitu, ve kterém 9 let působil.

Album Despekt je nejucelenějším a nejlepším hudebním počinem Miloše Doda Doležala od svého nástupu do Vitacitu v roce 1986! Vyzrálý hudebník a skladatel zužitkoval dlouholeté zkušenosti a spolupráci nejenom s ostatní špičkou českého rocku, ale i se světovými hudebníky a producenty. Album Despekt dostalo po poslechu prvních „recenzentů” z řad jiných hudebníků, fanoušků, ale i opravdových hudebních publicistů, podtitul „60 minut rocku bez kompromisu”. Dvanáct rockových pecek, které nenechají chladné žádné rockové srdce, je v českých poměrech ojedinělým projektem.

Album je nabušeno dvanácti rockovými songy a klipem k úvodní písni „Hrdej českej lev”, který je možné sledovat v PC mechanikách. Klip je ovšem možné shlédnout i na internetovém fenoménu Youtube.

Fanoušci co si nestihli zakoupit album v trafikách a novinových stáncích, budou mít příležitost k zakoupení i na všech letních akcích, na kterých Dodo s kapelou vystupuje. Příznivci, kteří neuznávají masovost za lidovou cenu, se mohou těšit na 17. září, kdy vyjde oficiálně exkluzivní dvoudiskový digipack, nabušený nejenom texty, fotkami, rozhovory, ale i další porcí dobré hudby. Zda-li to bude DVD záznam některého z festivalů nebo disk s bonusovými songy, to se musejí fanoušci nechat překvapit.

Zároveň se chystá vinylová verze alba Despekt, s vnitřním obalem plným fotografií a textů, které si tento druh nosiče plně zaslouží. Limitovanou edici interpret podepíše a každý výlisek očísluje. Oficiálně vyjde vinyl stejně jako digipack, 17. září. Již o prázdninách však mohou fanoušci soutěžit o 10 výlisků v internetové aukci aukro. Výtěžek z prodeje těchto deseti kousků půjde na charitativní projekt, který bude během prázdnin oznámen rockové veřejnosti.

Digipack i vinylové provedení alba bude pokřtěno 17. září na koncertě, který v této chvíli agentura, interpret a partneři připravují a posluchači budou o akci včas informováni.